Služby 2020-11-18T18:53:42+00:00

Radi Vám pripravíme podujatie podľa vašich predstáv

Chýba vám inšpirácia či nápad na vytvorenie programu? Alebo skôr trpíte nedostatkom času na zabezpečenie podujatia do najmenších detailov? Pripravíme a zrealizujeme vám akékoľvek podujatie či už sa jedná o oslavu výročia firmy, vianočný večierok či iné tematické eventy podľa vašich požiadaviek. Navrhneme vhodný program či už sa jedná o kultúrne alebo športové aktivity a k nemu tie najvhodnejšie outdoor alebo indoor priestory. Využite našu kreativitu a zmysel pre detaily pri tvorbe zdanlivo nezrealizovateľných nápadov a my vám dokážeme, že všetko je možné.

Potrebujete zlepšiť atmosféru v kancelárii? Chýba Vašim zamestnancom tímový duch a motivácia alebo im chcete dopriať zaslúžený oddych po náročnejšom pracovnom období? Máme v rukáve mnoho nápadov od tých klasických až po tie najbláznivejšie aktivity, o ktorých existencii ani netušíte. Radi vám poradíme a naplánujeme teambuildingy plné nezabudnuteľných zážitkov na zemi, vo vode či vo vzduchu.

Chystáte veľký kongres či konferenciu pre dôležitých klientov a hostí? Pomôžeme vám s výberom tých najvhodnejších priestorov či cateringu pre danú príležitosť. Nechajte to na nás. Zvládneme protokoly ale aj neštandardné požiadavky a pripravíme vám bezchybné podujatie podľa vašich predstáv.

Ste zaneprázdnení a nechce sa vám zaoberať so všetkými tými detailmi prípravy súkromnej akcie? Nechajte to na nás. Od prvotnej idei a programu na mieru vám zrealizujeme každú jednu maličkosť, ktorú si na podujatí predstavujete. Či už sa jedná o narodeninovú oslavu, výročie alebo svadbu. Nechajte si poradiť s vhodnými priestormi, výzdobou či cateringom a jediné, o čo sa budete musieť starať je to, aby ste sa dobre zabavili.

Záleží nám aby akcia dopadla podľa vašich predstáv a preto dôkladne vyberáme všetky hostesky a promotérov.

Zaujali vás naše služby?

Radi budeme spolupracovať a dozvieme sa viac.

kontaktujte nás