O nás 2020-11-18T19:34:15+00:00

Agentúra KAPL už niekoľko rokov poskytuje služby v eventovej a marketingovej oblasti a má za sebou viaceré podujatia pre rôznorodých klientov. Okrem korporátnych podujatí pre doseplých sa už viac ako 5 rokov zaoberá podujatiami pre deti prostredníctvom etablovanej eventovej agentúry Artlandia, ktorá navrhuje, zabezpečuje a realizuje rôznorodé firemné podujatia, detské oslavy, detské tábory a tiež poskytuje prenájom atrakcií a mobiliáru pre všetky typy firemných podujatí. V našej ponuke nie je iba zabezpečovanie služieb ale najmä ponuka nových jedinečných eventových konceptov. Agentúra KAPL miluje výzvy a vždy ponúka nevšedné a nezabudnuteľné zážitky.

Ciele agentúry

Stojíme si za kvalitou odovzdaných služieb

Neposkytujeme nič o čom nie sme presvedčení. Našich dodávateľov dôkladne vyberáme na základe dlhoročných skúseností a naše služby sa snažíme neustále inovovať, zlepšovať a prispôsobovať najnovším trendom tak. Ku každému pristupujeme individuálne a zásadne vždy poskytujeme najvyššiu kvalitu.

Poskytujeme kvalitné služby za rozumnú cenu

Spokojnosť klientov je pre nás prvoradá a preto si uvedomujeme, že za vynaložené financie musí byť poskytnutá vysoká kvalita služieb, ktorá zabezpečí silný zážitok a hodnotu. Preto nenechávame nič na náhodu a dbáme, aby ste sa pre spoluprácu rozhodli aj v budúcnosti, pričom vám radi poskytneme rôzne vernostné a proklientske výhody.

Celkový dojem a vzhľad je pre nás veľmi dôležitý

So všetkými našimi službami musíme byť v prvom rade spokojní my v agentúre a až následne si ich dovolíme poskytovať zákazníkom. Každá objednávka je pre nás veľmi dôležitá a záleží nám aby sme predčili očakávania klientov.

Zakladáme si na nadpriemernom proklientskom prístupe

Vo všeobecnosti platí, že dobrá komunikácia je základ. V agentúre sa týmto pravidlom riadime dvojnásobne, nakoľko nás práca baví a našim cieľom je, aby bola atmosféra uvoľnená, priateľská a založená na dôvere. Odmenou sú výborné vzťahy s našimi klientkami a klientmi, ktorí opätovne radi využívajú naše služby.

Kto sme

Mgr. art. Peter Kovačik
Mgr. art. Peter KovačikManažment a organizácia
Mgr. art. Kristína Kovačik
Mgr. art. Kristína KovačikManažment a kreatíva

Ušetríme Vám čas

Nestrácajte čas hľadaním a komunikáciou s dodávateľmi služieb

Zbavíme Vás zodpovednosti

Profesionálny prístup a poctivá práca splní Vaše očakávania

Splníme všetky Vaše požiadavky

Plnohodnotný zážitok a dobrý pocit z odvedenej práce je samozrejmosťou

Naše ďalšie projekty