Tvorivé dielne sú vhodné pre každú príležitosť

Artlandia poskytuje predovšetkým animátorské služby v rámci rôznorodých tvorivých dielní. Dokážeme sa prispôsobiť téme aj obtiažnosti workshopov, na základe veku detí. Techniky na workshopy vymýšlame zakaždým nové a originálne, takmer nikdy nerobíme to isté pokiaľ to nežiada priamo klient. Na vymýšľanie workshopových techník máme vyštudovaného scénografa, ktorý viaceré ovláda a vie presne určiť, aké materiály a aké konkrétne techniky treba pre danú príležitosť použiť. Máme skúsenosti z viacerých podujatí a vieme sa prispôsobiť exteriérovým a interiérovým podmienkam.  Tvorivé dielne poskytujeme na niekoľkohodinové či celodenné firemné a školské podujatia ale aj na dobu viacerých dní – v rámci festivalu alebo dlhodobejšieho projektu. Záleží na konkrétnej objednávke.

Plánujete odmeniť svojich zamestnancov a potešiť ich rodinu

Zabezpečíme Vám kompletnú akciu vrátane dramaturgie, personálneho zabezpečenia, materiálového zabezpečenia a techniky. Program dokážeme prispôsobiť na mieru akejkoľvek detskej kategórii pričom sa sústredíme na zadané požiadavky objednávateľa. Okrem programu tvorivých dielní a aktivít či hier poskytujeme aj dramaturgiu hudobného tanečného a divadelného programu umeleckých produkcií, výzdobu podujatia a ďalšie…

Medzi obľúbené podujatia patrí:

family day, firemné športové hry, deň detí, príchod mikuláša, čerta a anjela, veľkonočné sviatky, halloween a iné

Pokiaľ klient nemá záujem o kompletne zorganizované podujatie, poskytujeme aj čiastkovú podporu a poskytnutie služieb v akejkoľvek zo spomínaných kategórií. Podľa požiadaviek sa prispôsobíme vízii objednávateľa a dotvoríme komplexný celok akcie.

Máte v pláne odmeniť žiakov a neviete ako?

Pripravíme Vám kompletný program na mieru pre školy. Vonkajšie atrakcie, športová olympiáda a súťaže, interaktívne hry, zábavné divadlá, hudobné vystúpenia a nezabudnuteľné čítanie rozprávok a príbehov. Súčasťou programu bude samozrejme aj obľúbené maľovanie na tvár a tvorivé dielne, kde si deti vlastnoručne pod dohľadom kvalifikovaných lektorov vytvoria originálne výrobky a vezmú si ich so sebou domov.

Chcete si užiť naplno svadbu Vašich známych?

Alebo chystáte tú vlastnú a chcete zabezpečiť aby všetko prebehlo ako po masle? Svadobný babysitting je správnou možnosťou pre Vás. Deti nebudú samozrejme izolované od diania na svadbe – budú jej aktívnou súčasťou. Bude však pre ne vymyslený alternatívny program. V detskej zóne nájdu priestor na zábavu a možnosti na viaceré hry. Budú sa im venovať profesionálni animátori, ktorí zvládnu každé jedno detské prianie.

 Spravte Vašu svadbu nezabudnuteľnou aj pre detské osadenstvo.

Základný svadobný babysitting  pre 10 detí na 3 hodiny

od 179.00,-€

(2 animátorky, športové, interaktívne a hudobno-zábavné hry, zodpovedná osoba na mieste vrátane dopravy v rámci Bratislavy)

Rozšírený svadobný babysitting pre 10 detí na 3 hodiny

od 229.00,-€

(2 animátorky, jednoduché tvorivé dielne, maľovanie na tvár, športové, interaktívne a hudobno-zábavné hry, zodpovedná osoba na mieste vrátane dopravy v rámci Bratislavy)

Nechajte organizáciu na nás a napíšte nám viac