Tvorivé dielne sú vhodné pre každú príležitosť

Artlandia poskytuje predovšetkým animátorské služby v rámci rôznorodých tvorivých dielní. Dokážeme sa prispôsobiť téme aj obtiažnosti workshopov, na základe veku detí. Techniky na workshopy vymýšlame zakaždým nové a originálne, takmer nikdy nerobíme to isté pokiaľ to nežiada priamo klient. Na vymýšľanie workshopových techník máme vyštudovaného scénografa, ktorý viaceré ovláda a vie presne určiť, aké materiály a aké konkrétne techniky treba pre danú príležitosť použiť. Máme skúsenosti z viacerých podujatí a vieme sa prispôsobiť exteriérovým a interiérovým podmienkam.  Tvorivé dielne poskytujeme na niekoľkohodinové či celodenné firemné a školské podujatia ale aj na dobu viacerých dní – v rámci festivalu alebo dlhodobejšieho projektu. Záleží na konkrétnej objednávke.

Plánujete odmeniť svojich zamestnancov a potešiť ich rodinu

Zabezpečíme Vám kompletnú akciu vrátane dramaturgie, personálneho zabezpečenia, materiálového zabezpečenia a techniky. Program dokážeme prispôsobiť na mieru akejkoľvek detskej kategórii pričom sa sústredíme na zadané požiadavky objednávateľa. Okrem programu tvorivých dielní a aktivít či hier poskytujeme aj dramaturgiu hudobného tanečného a divadelného programu umeleckých produkcií, výzdobu podujatia a ďalšie…

Medzi obľúbené podujatia patrí:

family day, firemné športové hry, deň detí, príchod mikuláša, veľkonočné sviatky a iné

Pokiaľ klient nemá záujem o kompletne zorganizované podujatie, poskytujeme aj čiastkovú podporu a poskytnutie služieb v akejkoľvek zo spomínaných kategórií. Podľa požiadaviek sa prispôsobíme vízii objednávateľa a dotvoríme komplexný celok akcie.

Máte v pláne odmeniť žiakov a neviete ako?

Pripravíme Vám kompletný program na mieru. Outdorové atrakcie, športové súťaže a interaktívne hry, zábavné divadlá, hudobné vystúpenia a nezabudnuteľné čítanie rozprávok a príbehov. Zabezpečíme chutné cateringové služby a súčasťou programu budú samozrejme aj tvorivé dielne, kde si deti vlastnoručne pod dohľadom kvalifikovaných lektorov vytvoria originálne výrobky a vezmú si ich so sebou domov.

Chcete si užiť naplno svadbu Vašich známych?

Alebo chystáte tú vlastnú a chcete zabezpečiť aby všetko prebehlo ako po masle? Svadobný babysitting je správnou možnosťou pre Vás. Deti nebudú samozrejme izolované od diania na svadbe – budú jej aktívnou súčasťou. Bude však pre ne vymyslený alternatívny program. V detskej zóne nájdu priestor na zábavu a možnosti na viaceré hry. Budú sa im venovať profesionálni animátori, ktorí zvládnu každé jedno detské prianie.

 Spravte Vašu svadbu nezabudnuteľnou aj pre detské osadenstvo.

Nechajte organizáciu na nás a napíšte nám viac