Blíži sa narodeninový deň Vášho dieťaťa? Chcete mu pripraviť nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu a neviete ako na to?Artlandia zorganizuje Vášmu dieťaťu kompletnú narodeninovú oslavu na mieru. Povedzte nám, čo má najradšej a aká je Vaša predstava a my sa už postaráme o všetko ostatné.

Aký program je pre dieťa najvhodnejší?

Je to bláznivý energický športovec či skôr výtvarne nadaný umelec? Malá princezná alebo zvedavá objaviteľka? Pri zostavovaní programu sú dôležitým faktorom záujmy dieťaťa, na základe ktorých dokážeme vytvoriť aktivity, ktoré budú deti baviť aj niekoľko hodín. Okrem záujmov je dôležité poznať aj vek detí, ktoré na oslave budú. Artlandia ponúka tvorivé dielne od jednoduchších techník až po tie náročnejšie, určené primárne pre násťročných.  Repertoár divadelných predstavení a čítaní, animátori či kúzelníci a ďalšie umelecké  činnosti, tak isto zostavujú program inak pre rôzne vekové kategórie. Súčasťou každej detskej oslavy je vyhotovenie fotografií, vďaka čomu deťom pripravíme krásnu spomienku.

Premýšlate nad vhodným priestorom pre detskú oslavu

Ulahčíme Vám to. Zabezpečíme Vám vyzdobené priestory s divadelným pódiom, výtvarnou miestnosťou či športovou halou. Deti si budú môcť v našom areáli zašportovať, zahrať si interaktívne hry alebo počas letných mesiacov aj tvoriť. Počas osláv dbáme na bezpečnosť detí a priestor je uzatvorený. V prípade, že máte záujem o oslavu vo vlastných priestoroch, radi sa prídeme zoznámiť s priestorom a oslavu zorganizujeme u Vás, podľa Vašich predstáv.

Deti počas oslavy Artlandia hladné určite nebudú

V prípade požiadavky spolupracujeme s viacerými gastro predajňami, kde Vám prichystajú chutnú tortu, sladké a slané koláčiky alebo iné zdravé občerstvenie.

S animátormi sa deti nenudia

Poskytneme Vám výber z množstva skúsených a kvalifikovaných animátorov s viacročnými skúsenosťami s prácou s deťmi. Animátori Artlandia majú absolvovanú základnú umeleckú školu, krúžky s umeleckým zameraním, študujú na umeleckej strednej alebo vysokej škole, pracujú v umeleckom prostredí a majú vzťah k deťom bohatú skúsenosť s prácou s deťmi. Animátori nemusia kŕčovito dodržiavať plán počas osláv ale sú v umeleckých technikách a programe zorientovaní a vedia sa flexibilne prispôsobovať požiadavkám detí počas osláv. Cieľom Artlandia je udržiavať s animátormi dobrý a priateľský vzťah a preniesť ho na prácu s deťmi. Artlandia zabezpečí aj cudzojazyčne hovoriacich animátorov.

Veríme, že v pomere cena/kvalita budete viac než spokojní

Výber je na Vás. Môžete si zvoliť buď klasickú alebo špeciálnu oslavu. Typy osláv sú zostavené z kombinácie najobľúbenejších a najčastejšie objednávaných aktivít pre deti. Program a aktivity v daných oslavách sú menné a dajú sa dopĺňať. Ak máte ale záujem o oslavu na mieru, využite možnosť a nechajte si vytvoriť špeciálnu oslavu priamo pre Vás. Napíšte nám e-mail s Vašimi požiadavkami a my Vám vytvoríme oslavu podľa Vašich predstáv. Tešíme sa na spoluprácu.

Športová detská oslava pre 10 detí na 3 hodiny

od 179.00,-€

(2 animátorky, športové, interaktívne a hudobno-zábavné hry, zodpovedná osoba na mieste vrátane dopravy v rámci Bratislavy. V cene nie je zahrnutý prenájom priestorov)

Tvorivá detská oslava pre 10 detí na 3 hodiny

od 229.00,-€

(2 animátorky, jednoduché tvorivé dielne, maľovanie na tvár, športové, interaktívne a hudobno-zábavné hry, zodpovedná osoba na mieste vrátane dopravy v rámci Bratislavy. V cene nie je zahrnutý prenájom priestorov)

Tematická tvorivá detská oslava pre 10 detí na 3 hodiny

od 279.00,-€

(2 animátorky, jednoduché tematické tvorivé dielne na zvolenú tému, maľovanie na tvár na zvolenú tému, športové, interaktívne a hudobno-zábavné hry, hľadanie pokladu, tematická balónová a girlandová výzdoba priestorov, zodpovedná osoba na mieste vrátane dopravy v rámci Bratislavy)

  • princeznovská oslava
  • indiánska oslava
  • folklórna oslava
  • unicorn oslava
  • minions oslava
  • iné tematické oslavy

Skupinová oslava narodenín alebo oslava konca školského roka

Majú vaše deti narodeniny v tom istom období a radi by ich oslávili spoločne? Končí sa školský rok a radi by ste všetkým deťom v triede pripravili rozlúčkovú párty? Dohodnite sa s ostatnými rodičmi a doprajte deťom nezabudnuteľný program plný zábavy. Napíšte nám a my pripravíme spoločný cenový a programový návrh na mieru.

Vytvorenie individuálneho kreatívneho konceptu na mieru

Cena každej oslavy je individuálna a je závislá od počtu detí, priestoru, programu, výberu občerstvenia, počtu animátorov, výzdoby alebo iných pridaných služieb a aktivít. V prípade, že Vám základná alebo špeciálna oslava nevyhovuje a máte záujem o kreatívny koncept na mieru, prosím vyplňte objednávku alebo sa ozvite telefonicky, povedzte nám Vašu predstavu o oslave a my Vám obratom zašleme predbežný návrh rozpočtu a programu a radi ho prispôsobíme Vaším požiadavkám. V prípade využitia služieb Artlandia radi odporučíme vhodný prenájom priestorov na detskú oslavu. Tešíme sa na spoluprácu.

Napíšte nám, radi pripravíme oslavu podľa vašich predstáv


Napíšte nám, či Vám priestor zabezpečíme alebo ním disponujete.Súhlasím so spracovaním osobných údajov a prečítal/a som si informácie ochrany osobných údajov:

Súhlasím so zasielaním noviniek ohľadom tábora Artlandia (max. 1x do roka) a prečítal/a som si súhlas dotknutej osoby pre IS Marketing:

Súhlasím s vyhotovením fotografií na detskej oslave a ich použitím na propagačné účely detskej eventovej agentúry Artlandia a prečítal/a som si súhlas dotknutej osoby so spracúvaním fotografií a videí: